Lux 4.0 stan K District, garažno mesto, pogled na reku

Izdavanje 2.500 € - Stan
120.00 m24.0 SobeCG VI/IX  Štampaj
Lokacija: Dorćol donji Ulica: Dunavska Telefonskih linija: 1 polunamešten

Četvorosoban stan, Beograd, Centar (Stari Grad), Dunavska, stambeno-poslovni kompleks K-District, veličine 120 m2, 2.500 evra (u cenu je uračunato jedno garažno mesto, odmah do lifta). Nov, dvostrano orijentisan i dobro uređen stan sa tri spavaće sobe, veoma prostranim dnevnim boravakom i trpezarijom, kuhinja, 2 kupatila, gostinjski toalet, 2 terase i vešeraj. Novogradnja, prvoiznajmljivanje, kompletno opremljena kuhinja sa aparatima visoke klase, kompletno opremljena kupatila i toalet i plakari urađeni po meri. Nalazi se na 6. spratu sa kojeg se pruža jedinstven panoramski pogled na Ušće, Teniski klub i Sportsko plivački centar, a sa druge strane se pruža pogled na Kalemegdansku tvrđavu. Centralno grejanje po utrošku i 4 inverter klima uređaja. Dostupna su do 3 garažna mesta (doplata 150 EUR po dodatnom garažnom mestu). Iznajmljivanje na duži vremenski period.
3 Bedroom Apartment for rent, Belgrade, Center (Stari Grad, “Old Town”), Dunavska street, residential and business complex K-DISTRICT, size 120 m2, EUR 2,500 (the price includes one garage parking space, right next to the elevator). New, beautiful and well-organized 3-bedroom apartment, very spacious living room with dining area, kitchen, 2 bathrooms, guest toilet, 2 terraces and laundry room. Newly built, first rental, fully equipped kitchen with high-class appliances, fully equipped bathrooms and toilet and custom wardrobes. It is located on the 6th floor, from which there is a unique panoramic view of Confluence of Danube and Sava rivers (Ušće), Tennis Club and Sport Swimming Center, where from the other side view of the Kalemegdan Fortress. Central heating according to consumption and 4 inverter air conditioners. Up to 3 garage spaces are available (surcharge 150 EUR per additional garage space). Long-term rental.

Dodatne karakteristike

• DODATNE POVRŠINE:Terasa, Ostava
  • PLAĆANJE:Depozit
  • STANJE:Odmah useljiv