Građevinsko zemljište u blizini Spomen parka Jajinci – investiciona prilika

Šifra nekretnine : 137303

Prodaja 1.200.000 € - Plac
137.66 ari Štampaj
Lokacija: Jajinci 

Na prodaju građevinsko zemljište u KO Rakovica Selo, površine 13.760 m² (137,6 ari), smešteno u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini Spomen parka Jajinci. Plac se nalazi na atraktivnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Avalski toranj.

Pristup placu moguć je sa dve strane, uz asfaltni put, što dodatno povećava njegov investicioni potencijal. Zemljište je uknjiženo i poseduje priključke za struju i vodu.

Udaljenost od Banjice svega 4 km, što omogućava odličnu povezanost sa gradom uz mir i privatnost koje pruža lokacija.

Pogodno za investicione projekte, stambenu izgradnju ili druge razvojne namene.

Površina: 13.760 m²
Cena: 9000 € po aru
Prodaje se isključivo u celini. agencijska provizija 2%

Dodatne karakteristike

Slične nekretnine

Property Image
Plac-Prodaja

Plac u Jajincima

100ari | 500.000 €
Plac u Jajincima u blizini Doma zdravlja. Struja, asfalt, ravan plac, cena nije fiksna. agencijska provizija 2%
Detaljnije
Property Image
Plac-Prodaja

Plac na odličnoj lokaciji

34.14ari | 450.000 €
Na odličnoj lokaciji u ponudi je plac od 34,14a, sa uknjiženom kućom koja nije završena. Prema informaciji o lokaciji dozvoljena je gradnja više objekata u osnovi od 1080m2, a ukupno preko 3000m2 sa 30% zauzeća. Pogodno za stanovanje i komercijalne sadržaje. Plac je ograđen sa jedne strane, gde postoji i upisan put sa pravom službenosti. Front placa 26metara do asfalta sa 130 metara dužine. agencijska provizija 2%
Detaljnije
Property Image
Plac-Prodaja

Plac na lepoj lokaciji

25.89ari | 388.000 €
U komercijalno - privrednoj zoni, preko puta Mol pumpe, kod Zuca, na auto-putu BG-NIŠ u ponudi je parcela od 25,89ari. U neposrednoj blizini placa je u izgradi urbanistički plan za firmu koja je otkupila susedne parcele. Mogućnost kupovine i susednih parcela. agencijska provizija 2%
Detaljnije